Szanowni Państwo,
W związku z jutrzejszą sesją fotograficzną w Przedszkolu, informuję Państwa, że sesja zdjęciowa będzie odbywała się na sali gimnastycznej. Pan fotograf nie będzie przebywał na terenie Przedszkola. Rozmawiałam
z panem fotografem, który zapewnił mnie, że ostatnią sesję w poprzednim przedszkolu robił dwa tygodnie temu, więc zachowuje dystans czasowy pomiędzy spotkaniami. Nie ma żadnych objawów chorobowych. Zapewnił mnie, że jest zdrowy. W takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy obecnie, będzie jedynym członkiem swojego zespołu, gdyż również obawia się o swoje zdrowie i swojej ekipy. Pan zapewnił mnie, że będzie utrzymywał dystans od dzieci, będzie w maseczce, będzie stosował płyn do dezynfekcji, będzie wietrzone pomieszczenie, będzie zachowany reżim sanitarny, zaś osoba, która będzie zbliżała się do dziecka, będzie opiekunem grupy.
Rozumiem Państwa niepokój, sytuacja jest wyjątkowa, jednak znaczna część rodziców wyraziła zainteresowanie sesją fotograficzną.
Jeśli Państwo obawiacie się spotkania dziecka z panem fotografem, mogę zapewnić, ze dziecko będzie przebywało w swojej sali i nie będzie miało kontaktu z panem fotografem.
Z poważaniem,
Anetta Gulbertowicz
dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Tolkmicku

Font Resize
Wysoki kontrast